Росія перетворила «ЛДНР» в гнійник, який буде існувати у вигляді замороженого конфлікту тривалу кількість часу.

Про це заявив журналіст і телеведучий Дмитро Гордон.

Він повідав, що чекає окуповану частину Донбасу в найближчій перспективі.

За його словами, на сході України Росія створить аналог Придністров’я. За словами журналіста, Росія створила гнійник і сіру зону, звідки будуть бігти люди, тому що нормального життя там не буде ще тривалий час.

На думку Гордона, Росія пішла на окупацію і перетворення Донбасу в сіру зону на зло Україні за принципом і «не вашим і не нашим».

«Тепер регіон чекає тривала стагнація. Іншого варіанту немає, гнійник, Придністров’я Друге, сіра зона – не нашим, не вашим, звідки будуть тікати люди, тому що це життям не назвеш і все, аби Україна була гірша. Це гібридна війна », – заявив журналіст.

Також, Дмитро Гордон розповів про те, як на території української держави відносяться до подій в Білорусі.

«Для українських громадян однозначно було б здорово, щоб Білорусь залишалася незалежною державою. Було б добре, щоб Росія не проковтнула цю країну. Було б чудово, щоб в Білорусі процвітала демократія, адже чим більше навколо України буде демократії, тим більше її буде і в самій Україні ».

Крім того блогер підкреслив, що на території нашої країни з тривогою спостерігають за тим, що відбувається в Білорусі. Гордон додав: «Ми з тривогою ставимося до цього, так як знаємо, що «русскій мір», як він має схильність поширюватися за допомогою танків і багнетів. Обнулення Путіна – вимушений крок».

Варто такожзазначити, що Дмитро Гордон заявив, що кредитні програми міжнародних організацій роблять Україну залежною, у зв’язку із чим звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом поліпшити роботу митниці, оскільки вона “може перекрити всі транші МВФ”. Зараз на митниці Україна щомісяця втрачає до 2 млрд грн.

Він послався на розмову з колишнім головою Державної митної служби України Анатолієм Макаренком.

“Макаренко мені каже: “Дімо, та не потрібні транші МВФ! Митниця за належної роботи перекриває всі транші МВФ”. Я підскочив: “Хвилиночку! Ви хочете сказати, що якщо митниця працює за законом, без корупції, то надходження від митниці до бюджету України дають можливість не брати траншів МВФ узагалі?”. Він відповів: “Так, узагалі”, – переказав розмову Гордон.

Він зазначив, що кредитні програми міжнародних організацій роблять Україну залежною.

“Я кажу те, про що говорить моя душа. Навіть не говорить – кричить. Ми хапаємо (хочу, щоб до кожного дійшло) транші МВФ, залазимо в борги, які віддаватимуть наші діти й онуки, а може, і правнуки, а в цей час Україна завдяки правильній роботі митниці може отримувати ті самі гроші – і нам не потрібні транші МВФ”, – наголосив Гордон.

У зв’язку із цим він звернувся до президента України Володимира Зеленського.

“Я хочу зараз звернутися до Володимира Олександровича безпосередньо. У мене є відчуття, що уряд приховує від нього цю страшну правду. Я хочу сказати: “Якщо правильно організувати роботу митниці (тільки митниці!), Україні не потрібні транші МВФ”. Давайте накинемося на митницю і правильно організуємо її роботу. Не знаю, може, покликати того ж Макаренка, нехай хоч скаже, як це робити. Не треба запрошувати його в управління [митниці], якщо не хочете, але покличте і запитайте, як це зробити. Треба [колишнього президента Грузії Михайла] Саакашвілі запитати, а що він зробив у Грузії, що там митниця почала працювати прозоро”, – порадив Гордон.