Прямо зараз російські загарбники в паніці, а атмосфера для окупантів на тимчасово окупованому півострові стає все більш гнітючою. Сталось це після останніх атак на військові об’єкти в Криму. Система управління в російській армії на певний час дезорієнтована. У Севастополі щодня лунає сирена повітряної тривоги, що вновинку для міста. Очевидно, що удари мають як військовий, так і інформаційно-психологічний ефект.

Про це сказав військовий оглядач Денис Попович в ефірі українського телеканалу.

Експерт нагадав, що в штабі Чорноморського флоту, якраз проводилася нарада. І напевно, що частина вищих офіцерів, присутніх там, постраждала.

“Ліквідація вищих офіцерів — це дезорганізація в командуванні: чи то Чорноморського флоту, чи то тих армійських угруповань, до яких ці офіцери належали. Тому військовий результат очевидний”, — зазначив Попович.

Експерт сказав, що що до цього був удар по запасному пункту командування Чорноморського флоту, були удари по аеродрому.

“Згадаймо також удар по Севастопольському морському заводу, внаслідок якого було знищено великий десантний корабель, підводний човен РФ. Тобто військових результатів достатньо”, — доповнив гість ефіру.

Є усвідомлення того, що війна, всупереч заявам “гауляйтера” Криму і так званого “губернатора” Севастополя, так чи інакше прийшла в місто, каже Попович.

“Це досить серйозний психологічний, інформаційний результат. У Севастополі не раз лунала повітряна тривога. Це щось нове. І зараз ми бачимо відповідні настрої — місцеві жителі запитують, де бомбосховища”, — зазначив оглядач.

За його словами зараз у них зовсім інші проблеми з’явилися, ніж ті, що були ще кілька років тому”, — зазначив оглядач.

Так зване “керівництво” Криму пафосно заявляло про те, що жоден снаряд на Крим не впаде, але ЗСУ здивували окупантів, тому варто очікувати деокупації в найближчі місяці, підкреслив Попович.