Міська територіальна виборча комісія Кривого Рогу отримала всі протоколи від районних комісій. На засіданні ТВК її глава Валентин Орлов оголосив підсумки виборів міського голови. Новим мером Кривого Рогу офіційно визнаний Костянтин Павлов.

Про це повідомляє сайт криворізького Першого міського телеканалу.

За інформацією міської ТВК, Павлова підтримали 97 591 виборець – це 56,97%. Кандидат Дмитро Шевчик набрав 69 369 голосів виборців.

За словами голови міської ТВК, 4 339 виборців зіпсували свої бюлетені для голосування.

Таким чином, наступні п’ять років мером рідного міста Володимира Зеленського буде Костянтин Павлов.

Відзначимо, що вибори мера Кривого Рогу були важливі для президента України

Настільки, що за кілька днів до другого туру виборів мера Зеленський записав мотивувальне відеозвернення, де закликав городян прийти на виборчі дільниці і “вибрати мера, на якого заслуговує Кривий Ріг”.

Зеленський чітко не сказав, за кого рекомендує голосувати, і очевидно, що президент мав на увазі кандидата від своєї партії Дмитра Шевчик.

У першому турі Шевчик зайняв другу позицію після чинного мера Юрія Вілкула. Його відрив від кандидата “слуги” досить відчутний: 46,27% проти 25,20%.

Однак 17 листопада під кандидата від “Слуги народу” з’явився шанс на перемогу – абсолютно несподівано Вілкул знявся з виборів.

“Здоров’я, на жаль, почало підводити. Усвідомлюючи величезну відповідальність перед жителями Кривого Рогу, я, на жаль, не зможу брати участь у другому турі виборів”, – говорив у відеозверненні Вілкул в стилі Єльцина “Я втомився, я йду”.

У тому ж зверненні мер Кривого Рогу закликав своїх виборів у другому турі підтримати Костянтина Павлова.

Тому 6 травня в другому турі виборів змагалися Павлов і Шевчик.

Відзначимо, що Павлову 47 років, з 2010-го він очолював Криворізьку міську організацію Партії регіонів, в 2012-му і 2014-му був обраний до Верховної Ради від 31-го округу в Кривому Розі (складався у фракціях ПР і «Оппоблока»), у 2019-му програв в своєму окрузі «слузі народу» Володимиру Захарченко і працевлаштувався радником мера Вілкула. Так що Павлов дійсно близький до Вілкула, і вони тісно співпрацюють вже 10 років.