Унаслідок удару ЗСУ по об’єктах росіян в окупованому Бердянську є багато вбитих та поранених загарбників. Сили оборони уразили ворожий штаб та склад.

Про те, що сьогоднішня “бавовна” в Бердянську була результативною спершу повідомили агенти партизанського руху “Атеш”, а згодом підтвердили у ЗСУ.

Від агента руху “Атеш” в армії Росії. У Бердянську потрапили куди треба, є багато 200 та 300, – йдеться у повідомленні партизанів.

Згодом “Атеш” опублікували ще одне повідомлення, де зазначили, що “для росіян усе дуже і дуже погано”.

Ураження штабу ворога підтвердили у ЗСУ

Пресслужба ЗСУ офіційно повідомила що у результаті удару у Бердянську успішно знищено штаб та склад паливно-мастильних матеріалів.

У результаті успішного удару Сил оборони зранку 30 червня уражено штаб та склади ПММ окупантів у передмісті тимчасово окупованого Бердянська, – йдеться у повідомленні.

Раніше на аеродромі Бердянська супутники фіксували російські ударні гелікоптери та безпілотники, такі як «Форпост».

Окупаційні війська РФ перемістили 20 військових гелікоптерів на аеродром тимчасово захопленого міста Бердянськ Запорізької області в червні, з початком української контрнаступальної операції на півдні, з’ясувала команда проєкту “Схеми”, проаналізувавши супутникові знімки Planet Labs.

Як свідчать зображення, загалом на зайнятому ворогом об’єкті 13 червня перебували не менше 27 гелікоптерів. 20 із них російські окупанти перекинули на летовище нещодавно, що підтверджує порівняння знімків за 31 травня й 13 червня.