Збройні сили України перехопили стратегічну ініціативу на фронті. Російські загарбники намагаються вгадати, де ЗСУ можуть завдати чергового контрудару. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі одного з телеканалів.

Ми перехопили стратегічну ініціативу. Вони кидаються між напрямками та намагаються вгадати, де Збройні сили України можуть завдати контрудару. На Луганщині вони зосереджують сили на рубежах Сватове-Кремінна. Ось цю лінію вони намагаються зробити кордоном оборони для того, щоб запобігти просуванню наших військ у напрямку до Старобільська-Луганська. Але побачимо, як це в них вийде.

За словами Жданова, Росія перекидає живу силу на територію Луганської області, однак не відомо, де окупанти візьмуть військову техніку.

Сьогодні є інформація, що там прибуває особовий склад, але питання з технікою. Особовий склад поки що прибуває без техніки. Де вони братимуть техніку і коли вона прибуде – це питання, – зазначив військовий експерт.

Додамо, протягом доби 21 вересня авіація Повітряних сил завдала потужних ударів по позиціях ворога. Вдалося знищити десяток позицій ППО окупантів.

Про це повідомило командування Повітряних сил.

Здійснено понад 15 групових авіаударів по росіянах на різних напрямках. Внаслідок авіаударів знищено ворожий взводний опорний пункт, мінометну батарею, до 15 одиниць бойової броньованої техніки, десятки окупантів, – зазначили вони.