Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Якушева заступником глави Служби безпеки України.

Відповідний указ він підписав у середу, 25 березня, повідомляє прес-служба глави української держави.

Крім того, Зеленський ще одним указом звільнив призначеного у вересні 2019 року начальника управління СБУ в Харківській області Миколу Найдича і призначив на цю посаду Романа Дудіна.

Ще одним указом в середу Зеленський присвоїв військове звання генерал-майора полковнику Юлії Лапутин – заступнику начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду, під час якої поспілкувався з мерами обласних центрів та головами ОДА.

До наради в режимі онлайн також приєдналися Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Учасники обговорили питання вирішення проблем щодо нерозповсюдження і боротьби з COVID-19, які були озвучені регіонами після першого селекторної наради 22 березня.

«Більшість питань – до Міністерства охорони здоров’я. Складні проблеми в простому – достатній кількості засобів індивідуального захисту, дезінфекторів, апаратів штучної вентиляції легенів », – сказав Глава держави.