Хто з українськиї політиків ходить "наліво": найвідоміші коханки (ФОТО, ВІДЕО)

Кожен чоловік – це мисливець. Полює він за мамонтами (в сучасному світі за грошима, машинами і т.д.) і за тими, хто цих мамонтів для нього буде готувати. Існує думка, що у пристойного мисливця таких «господинь» вогню повинно бути багато. Одні мають статус офіційних кухарок і існують для того, щоб нагодувати, одягнути, обігріти і відправити на полювання.

Інші ж, так би мовити, для «душі» – вони піднімають моральний дух мисливця і окриляють його на подвиги. Відомі політики – теж мисливці і це доводить їх статус. Свого головного мамонта вони вже вбили. По-старому здобич їм готують офіційні дружини, а душу зігрівають коханки.

 Найголовнішим мисливцем в Україні являвся екс-президент-втікач Віктор Янукович.

censor_resonance_big

Його берегиня вогню екс-перша леді Людмила Янукович перебуває досі далеко від чоловіка, фактично, в укритті. Вона не зявляється на офіційних заходах, не дає інтерв’ю. А ось поруч з екс-гарантом часто бачили якусь журналістку Олену Березовську. Вона входила в пул Януковича і всюди його супроводжувала.

Дійшло до того, що юне дарування від журналістики змушене було дати інтерв’ю з приводу свого «статусу». Дівчина зазначила, що вона не коханка, а просто хороший друг Януковича і додала, що він полонив її «своїм розумом».   Серед не останніх мисливців країни і Віталій Кличко з Арсенієм Яценюком. І у першого і у другого є свої «дами серця».

У екс-боксера таких дам більше, але тривалий час статус першої пасії Кличко носила Зоряна Вишинська, яка його ніжно називала «клишоногий ведмедик». Але цей «ведмедик» нібито різко порвав зі своєю «дамою серця». Впливала чи Зоряна на рішення Кличка, достовірно не відомо. Правда, злі язики стверджують, що співробітники і секретарі політика займалися тим, що організовували зустрічі Кличка з його коханкою десь за кордоном.

Відносно Арсенія Яценюка, то інформація про те, що у нього є пасія, з’явилася ще в 2009 році. Нею виявилася Світлана Нєжнова, яку він тоді влаштував на посаду заступника голови СБУ. Проти Нєжновою було порушено кримінальну справу, але пізніше – спущено на гальма.   А ось лідер всіх комуністів пенсіонер Петро Симоненко не тільки завів собі «фаворитку», але пізніше і одружився на ній.

130578_5

Оксана Ващенко була його прес-секретарем, тобто завжди перебувала «поруч». Вона настільки зачарувала лідера КПУ, що він навіть не дивлячись на скандал в пресі, розлучився з дружиною, а потім і офіційно пов’язав свою долю з коханкою.