Дата і порядок денний візиту Президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки наразі перебувають на фінальному етапі узгодження й можуть бути оприлюднені найближчими днями.

Про це розповів прессекретар Президента Сергій Никифоров на брифінгу у п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Зараз усі узгодження та приготування вже на фінальній стадії і, сподіваюсь, що найближчими днями або я, або Офіс Президента вже зможемо повідомити вам і дату, і програму майбутнього візиту”, – зазначив речник глави держави.

Як повідомляв Укрінформ, 7 червня президенти України Володимир Зеленський і США Джо Байден провели телефонні переговори, під час яких американський лідер запросив українського колегу відвідати Білий дім.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 11 червня повідомляв, що зустріч президентів України і США у Вашингтоні відбудеться наприкінці липня.

«У нас декілька блоків, які ми повинні обговорити. Зокрема, це безпековий блок. Я ще раз підтверджу, що це питання не тільки ПДЧ – це питання наших двосторонніх відносин, питання оборонного меморандуму між нашими країнами. Питання «Північного потоку-2» – я впевнений, що це безпекове питання, я це поєдную. Питання Донбасу. Питання Криму й безпеки на Чорноморському й Азовському узбережжі. Питання українського флоту», – сказав Зеленський.

Він також додав, що має намір просити про збільшення військової допомоги Україні, а також обговорити економічні питання.

«Для нас дуже важлива підтримка МВФ. Але я хочу з політики перевести (розмову) конкретно на економіку та реформи. І на те, що є якісь структурні маяки, і якщо ми про них домовились, то ми з МВФ партнери», – заявив Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.