З території проросійської квазіреспубліки на Луганщині почали тікати представники «влади». Ватажки бойовиків забирають із собою все, що змогли награбувати. Масова втеча пов’язана зі стрімким контрнаступом Збройних Сил України. Про це повідомили 24 канали власні джерела у розвідці.

Також про втечу окупаційних лідерів говорив цього дня голова Луганської ОВ Сергій Гайдай. Він акцентував на тому, що є інформація про втечу не тільки колаборантів, що «з’явилися» після 24 лютого. Також залишають насиджені місця та ватажки окупаційних адміністрацій, які правили з 2014 року.

Чиновник наголосив, що не треба вважати, що «вже завтра» буде звільнено всю Луганщину. Проте все ж таки продовжуються важкі бої, в ході яких наша армія продовжує просуватися.

«Окупанти «біжать» із усіх населених пунктів. Найближчим часом, можливо, і завтра (11 вересня ) ми почуємо чудові новини. І зі Сватового, і з Кремінної, і з Рубіжного», – сказав Гайдай.

Він також зазначив, що добре про ситуацію говорить подія, яка сталася ще 9 вересня. Цього дня у Кремінній партизани повісили над адміністрацією український прапор і його ніхто так і не зняв.

“Тобто нікого з окупантів у місті немає, а колаборанти бояться його знімати, тому що розуміють – все, їхній час вийшов”, – підсумував голова ОВА.