kerri

У п'ятницю, 5 лютого, державний секретар США звинуватив Росію в масових бомбардуваннях жінок і дітей в Сирії.

Про це повідомляє CNN, передає Корупція Інфо

Виступаючи перед журналістами у Вашингтоні, Керрі заявив, що бомбардування Росії неточні, і що вона використовує некеровані бомби, які призводять до масової загибелі мирних жителів.

"Це необхідно припинити", – підкреслив Керрі.

Держсекретар США також зазначив, що він наполягає на припиненні вогню в Сирії.

Нагадаємо, в кінці вересня 2015 року Росія у відповідь на прохання президента Сирії Башара Асада почала свою військову операцію в країні, стверджуючи, що удари будуть наноситися по цілях, пов'язаних з угрупованням Ісламська держава.

Однак, за повідомленнями ЗМІ, удари наносяться також по позиціях помірної опозиції, і їх мета – зміцнення режиму Башара Асада. А також є дані про те, що Росія бомбардує мирні міста. Так, 29 листопада ВПС РФ нанесли авіаудар по ринку в підконтрольному опозиції місті Еріха провінції Ідліб, в результаті чого загинули не менше 40 мирних жителів.

За даними правозахисників, від повітряних атак російської авіації в Сирії загинули кілька сотень мирних жителів, в тому числі більше ста дітей. За даними розслідування британської незалежної експертної групи Bellingcat, Міністерство оборони РФ приводить неправдиві дані про авіаудари.