​​Перша леді Олена Зеленська в інтерв’ю українському журналу «Фокус» розповіла, що змінилось за час як Володимир Зеленський став президентом України.

“Не можу сказати, що мені легко відповісти на це запитання. Ми всі хочемо бачити найкраще. Я дивлюся з оптимізмом на те, що відбувається, і можу сказати про ті речі, які я особисто ініціювала. Можу перелічити: ми започаткували реформу шкільного харчування, і я сподіваюся, що діти через певний час стануть краще харчуватися в школах і дитячих садках. Ми розбудовуємо безбар’єрну Україну – і я цим пишаюся. В рамках мого проекту культурної дипломатії ми розповсюджуємо українську мову у світі. Мені хочеться, щоб ці зміни, які я започаткувала, стали відчутними і позитивними. Нам є чим пишатися. Усі українці десятиліттями прикуті до екранів телевізорів та гаджетів, слідкують, що відбувається в країні. Як і всі, хвилююся, що відбувається з нами та навколо нас. Але вважаю, що як дружині президента мені недоречно висловлюватися з політичних питань, робити гучні заяви. Авжеж я слідкую.” – відмітила Зеленська.

Також перша леді відповіла на запитанн, чи довіряєте людям в команді чоловіка.

“Так. Хоча я не зовсім в команді, я поруч. Можу спостерігати, як до своєї команди ставиться Президент, і як його команда ставиться до нього. Якщо бачу, що, на мою думку, люди віддано працюють, ставлюся до них позитивно. І навпаки. Але моєї думки не дуже запитують, тому що це було б недоречним. Це політичні речі, в які я не втручаюся.” – відмітила вона.

Також Зеленська відповіла на питання, яке хвилює міліонів українців, чи наважиться її чоловік на другий термін.

“Чесно кажучи, намагаюся про це не думати. Ми з ним цього дома не обговорюємо. Я живу сьогоднішнім днем, у мене сьогодні багато роботи. ” – додала перша леді.

Окрім цього, вона зазначила, що наспутним президентом може стати жінка.

” Ми йдемо до цього, знімаємо обмеження, що довго були актуальні для жінок. Маю на увазі різницю в оплаті праці, адже у деяких сферах жінка на аналогічній посаді, що і чоловік, отримує до 25% менше. У нас збільшується кількість жінок в політиці, є активні парламентерки. Вплив жінок зростає, я бачу їхню енергію. Хтось обов’язково стане наступною президенткою.” – Зазначила Олена Зеленська