Друг голови Офісу президента Андрій Вавриш заявляє, що ті, хто вступився за столичного голову Віталія Кличка, жалкують про те, що пропонували “хабар” керівнику Офісу президента Андрію Богдану.

“Із внутрішніх джерел я знаю, що факт провокації такого хабара був. І ті, хто спробували це зробити, жалкують про це.

Для мене абсолютний шок, що це взагалі сталося. Це величезна дурість і я був шокований, коли ця інформація підтвердилася.

Напевно, не шкодують тоді, коли хабарі беруть і все тихо відбуваються, як у нас було останні п’ять років. А зараз хтось від грошей відмовився”.

Історія питання:

Голова Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан заявляв, що робота зі схемами бюджету Києва приносить близько $40 млн на рік – і що йому нібито пропонували половину цієї суми за те, щоб не позбавляти Віталія Кличка повноважень голови КМДА.

Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням відкрити кримінальне провадження за цим фактом і перевірити твердження Богдана.

Раніше Кличко заявляв, що Богдан намагався підпорядкувати його своїм людям – або гендиректору компанії “SAGA Development” Андрію Вавришу, або гендиректору холдингу “!+1 Media” Олександру Ткаченку.

Однак гендиректор компанії “SAGA Development” Андрій Вавриш заперечує, що він є “смотрящим” за Києвом від Офісу президента Володимира Зеленського.

“Віталій Кличко все, як завжди, плутає. Його могли попередити, що я буду дзвонити щодо питання “Українського дому” – не більше того. Я думаю, що це подія, висмоктана з пальця. (…)

Хто може бути “смотрящим” у місті, крім мера?”.