Глави парламентів України, Литви і Польщі задекларували в резолюції Міжпарламентської асамблеї терміни вступу України в Євросоюз. Україна має великий шанс вступити в ЄС в 2025-2027 році, заявив глава Верховної Ради Андрій Парубій.

"Ключовий документ, який був нами підписаний – це наша спільна резолюція і наш план дій на наступний період. Для нас було дуже важливо, що серед цього плану дій ми погодили, що будемо дотримуватися стратегії" 2025-2027 ". Це стратегія плану на шляху України в ЄС ", – заявив на брифінгу Парубій.

Він додав, що було визначено – в цей період є вікно можливостей для вступу України в Євросоюз. Тому була спільно розроблена стратегія щодо того, які кроки необхідно зробити, щоб "вийти на кінцеве і заключне рішення".

Глава Верховної Ради підписав резолюцію за підсумками проведення 10-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Україна-Литва-Польща.

Ми спільно визначили, що цей період ми бачимо як період великих шансів для України на шляху до ЄС. Адже в 2025 році головуватиме Польща, а з 2025 по 2027 головувати Литва, – сказав Парубій.