Шольц знову за “старе”.

Так, канцлер Німеччини продовжить телефонувати російському президенту Володимиру Путіну. Мовляв, це є правильним навіть незважаючи на відсутність будь-яких результатів.

Про це сказав речник федерального уряду Штеффен Гебештрайт.

За словами Гебештрайта, телефонувати варто навіть попри те, що політики мають різні принципові позиції щодо війни.

“Важливо залишатися в контакті. Канцлер і уряд у цьому переконані. Ми не бачимо бажання Путіна зупинити війну, але правильним є час від часу телефонувати в Москву”, – сказав Гебештрайт.

Речник уряду також прокоментував послання диктатора перед федеральними зборами. Він зауважує, що не згодний з оцінками деяких експертів щодо того, що промова нібио стала менш агресивною: “Ми почули те ж саме, що Путін говорить місяцями та тижнями”.

Нагадаємо, Шольц у Мюнхені звернувся до Путіна. Німецький канцлер наголосив, що у війні, розв’язаній Путіним, не може бути “використана ядерна зброя”.

“Саме тому Німеччина надає підтримку Україні і є найбільшим постачальником також зброї для України на континентальній Європі. І ми продовжимо це робити”, – сказав Шольц.

За припущеннями канцлера, війна в Україні ще не скоро закінчиться.

“Ми маємо бути готовими до довгої війни. І це мудро надіслати Путіну сигнал, що ми готові стояти весь цей час поруч з Україною. Надзвичайно важливе рішення, які ми маємо ухвалити всі разом, – це сказати, що ми будемо підтримувати Україну так довго, як це буде потрібно, а не говорити про те, коли, в якому місяці закінчиться ця війна”, – зауважив він.

На думку Шольца, зараз Європа є об’єднаною, як ніколи, і цього Путін не очікував.