Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не бачить передумов для заміни Давида Арахамії на посаді голови фракції “Слуга народу”.
Дмитро Разумков зауважив в ефірі телеканалу ICTV, що це питання буде вирішувати фракція.
“Я думаю, що це буде вирішувати фракція, але будь-яких передумов для того, щоб змінювати Давида Георгійовича я, якщо чесно, не бачу”, – зазначив він.
Окрім цього, Разумков відзначив, що на сьогодні немає жодних підстав стверджувати, що фракція «Слуга народу» руйнується.
“Я не думаю, що можна говорити про те, що фракція розвалюється”, – сказав він.
За його словами, всередині “Слуги народу” тривають постійні дискусії.
“Фракція велика, такої фракції ніколи не було в українському парламенті. Станом на сьогодні вона – 252 особи. У такій великій фракції завжди буде дискусія”, – зазначив глава ВРУ.
Що стосується того, чи існує сьогодні у Верховній Раді монобільшість, Разумков запевнив, що вона є, але іноді “буває трохи менше голосів”, а пов’язано це, за його словами, з відрядженнями і лікарняними народних депутатів.
Також за словами Разумкова, історія з перевіркою «слуг народу» на поліграфі стала надто публічною.
“Мені здається, що це трошки занадто публічно відбувається. Це все ж не шоу. Це повинно бути питанням роботи правоохоронних органів, якщо є такий фактаж”, – зазначив він.
Разумков додав, що сподівається на те, що інформація про отримання хабарів депутатами фінансового комітету не підтвердиться. У разі, якщо такі дії будуть доведені, нардепи повинні понести покарання.
“І на це не повинен впливати Разумков, Смаглюк, Дубинський, Гетьманцев, Арахамія, Корнієнко чи хтось інший. Повинні працювати правоохоронні органи, повинні працювати антикорупційні органи, і якщо буде доведено, і матеріали будуть передані в суд, то суд повинен вирішити – винна людина чи не винна”, – уточнив Разумков.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що САП зареєструвала провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину нардепами від партії президента Володимира Зеленського .
Згідно з інформацією, оприлюдненою в ЗМІ, 11 нардепів від Слуги народу, які входять в парламентський комітет з фінансів, податкової та митної політики, отримали по $30 тисяч за голосування проти законопроекту про ліквідацію корупційних схем при оцінці об’єктів нерухомості.