Попри усі спекуляції політиків, які хочуть затягнути екс Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного до себе в партії, таким чином політики мають на меті підняти за рахунок даної особи собі рейтинги, однак генерал обере для себе посаду, яка буде реально допомагати ЗСУ та Україні. Про це заявив в ефірі українського телеканалу військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан.

«І Залужний, і команда його, якщо кудись підуть, то це виконавча влада: це Міністерство оборони, це Кабмін, а не в політику.», — розповідає Світан.

За його словами всім варто звернути увагу на спосіб який використовують в Ізраїлі, тому що це найкращий варіант в світі, який показав себе з хорошої сторони, коли у виконавчу владу йдуть військові, які знають що таке війна та будуть однозначно захищати свою країну, а не як більшість державних урядовців бояться на фронт потрапити.

Таким чином Залужний та його команда це перш за все військові, тому вони продовжать рухатись в цій сфері далі, але вже на інших посадах.

Нагадаємо, нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов також заявляв, що зараз багато політиків хочуть скористатися рейтингами колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

«Зараз до Валерія Федоровича кількість бажаючих бути в нього в орбіті буде сила силенна. Зараз усі будуть чіплятися до нього і вважатимуть, що вони з ним. Це класика нашої політики, я думаю, що Валерій Федорович повинен це розуміти. І це не лише він, будь-яка людина, яка має політичні рейтинги, має розуміти, що людей, які мають бажання вскочити в цей потяг, сила-силенна», – сказав Данілов.

Він також додав, що ніколи не говорив із Залужним про його політичні амбіції.

«Я точно на ці питання ніколи з Валерієм Федоровичем не розмовляв. У нас усі розмови були пов’язані з тими справами, якими він безпосередньо як головком займався», – заявив Данілов.