У ніч проти четверга, 24 серпня, російські окупанти нанесли удар по Дніпрі.

Напередодні в області була оголошена повітряна тривога через ракетну загрозу. Російські війська цинічно обстріляли ракетами місто– влучили у транспортний об’єкт.

Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Він зазначив, що одну з ракет вдалось збити, але є і влучання. Внаслідок атаки постраждали 7 людей.

«Дніпро.Прильот. Є постраждалі. Вся інформація згодом. Нічого не публікуємо в соцмережах! Всі служби працюють», — написав вночі Лисак.

Унаслідок обстрілу постраждали троє чоловіків та четверо жінок, від 32 до 55 років. Здебільшого у них рвані рани та осколкові поранення. Шістьох госпіталізували в стані середньої тяжкості.

Пошкоджені також близько десятка об’єктів: банк, заправка, готель, агрофірма, виробництво меблів та адмінбудівля. Понівечені 15 кіосків, два житлові будинки, 3 автобуси та кілька авто, контактна тролейбусна мережа, водо- і газогони.

«Інформація щодо руйнувань ще уточнюється», – зазначив Лисак.

Зазначимо, що перед цим обстрілом у командуванні Повітряних сил ЗСУ попередили про небезпеку застосування противником балістичного озброєння для атак у низці регіонів, у тому числі й у Дніпропетровській області.