На мітингу, організованому партією “Європейська солідарність” Петра Порошенка, який проходить під будівлею Ради проти законопроекту Максима Бужанського про мову, принесли плакат із зображенням президента України Володимира Зеленського з чола якого стирчить справжній патрон.

Відповідний знімок розмістив журналіст Андрій Павловський в Facebook.

Я все понимаю, политика и отстаивать свои права, но это уже переходит все границы. Куда смотрит полиция? Или это уже не нарушение

Posted by Андрей Павловский on Thursday, July 16, 2020

“Я все розумію, політика і відстоювати свої права, але це вже переходить усі межі. Куди дивиться поліція? Або це вже не порушення”, – написав він під фото.

Нагадаємо, сьогодні вранці біля будівлі парламенту почалася акція протесту “Руки геть від мови”, організована партією Порошенко. Учасники протестують проти законопроекту №2362 Бужанського, який передбачає відстрочку переходу російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 до 1 вересня 2023 року.

Як повідомлялося, депутати повинні були розглянути цей законопроект сьогодні, 16 липня, але його перенесли на п’ятницю, 17 липня.