Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що дії російських військ роблять ідею будь-яких мирних переговорів з РФ просто абсурдною. Він наголосив, що подібні закиди Кремль використовє як димову завісу для продовження атак.

Про це Кулеба заявив у коментарі для японського видання NHK.

“Дії Росії роблять саму ідею мирних переговорів абсурдною. Російські чиновники просто використовують заяви про нібито готовність до переговорів як димову завісу, щоб продовжувати агресію і терор”, – заявив очільник українського дипломатичного відомства.

Кулеба наголосив, що Україна продовжить боротьбу, аби звільнити усі свої території від російської окупації.

“Україна продовжить звільняти свою землю, рятувати людей від російських злочинів, тортур, страждання та нестерпних умов життя”, – додав глава МЗС.

Також нагадаємо, що секретар СНБО Олексій Данілов заявив, що Кремль не доб’ється своїми обстрілами бажання України піти на переговори з країною-агресором.

“Диктуємо по складах. Ні ваші ракети. Ні ваші “шахіди”. Ні ваші обстріли пологових будинків ані на міліметр, ані на крок не наблизять ваше бажання про перемовини”.

За його словами, обстріли нашої країни викликають лише бажання “нищити рашистську потвору”.

“З країною-терористом – перемовини тільки через приціл Сил оборони”, – підкреслив Секретар СНБО.

Заклики західних країн до переговорів з Москвою після низки великих військових перемог українців є безглуздими. Це те саме, що просити капітуляції України.

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк наголосив, що нам немає сенсу домовлятись з Росією, бо ініціатива на полі бою у ЗСУ.

Зазначимо, що 23 листопада росіяни нанесли черговий ракетний удар по багатьох регіонах України. В результаті обстрілів пошкоджені об’єкти інфраструктури, є влучання у житловий сектор, повідомляється про загиблих.