У Києві біля Житнього ринку на Подолі на ділянці, яка належить народному депутату, кумі президента Оксані Білозір, з порушеннями законодавства будується багатоповерховий житловий будинок.

У 2004 році Білозір отримала ділянку у 8 соток га на вулиці Мирній, 2/1 у приватну власність для будівництва житлового будинку. У жовтні 2016-го нардеп передала свою ділянку під забудову Івану Владу із села Біла Церква Закарпатської області, пишуть "Наші гроші"

Відповідно до генплану ділянка належить до території житлової садибної забудови. Це означає, що тут можна будувати приватні будинки не вище ніж 3-4 поверхи.

Разом з тим, на ділянці вже зведено 6 поверхів, а загалом заплановано 9.

Ділянка знаходиться в Центральному історичному ареалі Києва, входить в межі історико-культурних заповідників і зон охорони пам'яток історії та культури міста.

На сьогодні у забудовника немає документа, який посвідчує право на проведення будівництва, яке триває, повідомляє ЗМІ.

Засновниками замовника будівництва кооперативу "Зелений замок" є син Оксани Білозір Ярослав Недзельський та колишня помічниця нардепа Мар'яна Грабінська, а також Іван Влад і Йозеф Москович.

Підрядником робіт є товариство "ВР Білд", засновниками якого є Іван Влад і "ВР Партнер".

Влад і Москович разом є співзасновниками ще трьох кооперативів – "Пріма Естейт", "Прем'єр Крістал" і "Ексон Прем'єр Шулявська".