У Москві на Кутузовському проспекті свідки бачили автомобіль Mercedes S500 з номерними знаками Верховної Ради України. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив член Радикальної партії Олега Ляшка та секретар Комітету ВРУ з питань правової політики і правосуддя Андрій Лозовий, передає Корупція.Інфо

Популярне: Скандал набирає обертів: Канал “1+1” прокоментував ситуацію з новорічним випуском “Вечірнього кварталу”

«Друзі, допоможіть ідентифікувати московського зрадника. Чи відомо комусь, хто реально їздить на Mercedes S500 з номерними знаками АА 0070 ВР? »- пише політик.

За його словами, це авто бачили в Москві 2 січня: «Прапор України – заклеєний. Номери Верховної Ради їздять собі по столиці окупантів ».

«Видані вони якимось дивом наступному персонажу: Нестеренко Костянтин Миколайович, 1984 року народження, який проживає: Київ, Академіка Вернадськоно 16-б, приватний будинок в Святошинському районі Києва», – зазначає Лозовий.

Політик припускає, що «ймовірно, це народний депутат від Івано-Франківщини Юрій Дерев'янко», який, можливо «до Курченка їздив».

Користувачі Мережі відразу ж поділилися інформацією про те, що Костянтин Нестеренко був помічником депутатів-регіоналів Миколи Дем'янко і Василя Хмельницького в 5, 6 і 7 скликання парламенту, а Mercedes S500 з номерами АА 0070 ВР точно належить позафракційному нардепу Юрію Дерев'янко.