JPG

Журналіст і народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко спростував заяву екс-нардепа Андрія Павловського про те, що парламентарі під проводом голови ВР Володимира Гройсмана повернули собі заробітні плати на рівень 17.5 тисяч гривень. Лещенко запевняє, що отримав у квітні 6677 гривень.

Про це парламентар написав у соцмережі.

«Тут з подачі одного колишнього депутата весь фейсбук біснується через те, що депутати повернули собі стару зарплату – близько 15 тисяч замість нинішніх 6,7 тисяч. Вкидання зараховане. Але, насправді, зарплата депутатів на сьогоднішній день не змінилася. В касі на початку квітня мною отримано 6677 гривень. Тому що на сьогоднішній день діє розпорядження Гройсмана, яке обмежує зарплату. Якщо воно буде змінено, тоді і тільки тоді депутати почнуть отримувати 15 тисяч. Чи видасть Гройсман документ згідно з новим законом – я не знаю, тому що популізм зараз рулить понад усе», – пояснив Лещенко.

У той же час Павловський заявив, що з 1 квітня народні депутати України та чиновники високого рівня будуть отримувати зарплату в 17,5 тисяч гривень. До цієї суми нібито входять премії і надбавки, які затверджує особисто глава парламенту Володимир Гройсман. Цю інформацію йому розповіли депутати нинішнього скликання.

Джерело: Корупція.Інфо.