Валерій Сараула – відомий телеведучий і дослідник паранормальних явищ. Вся Україна знає його за передачами «Паралельний світ», «Загублений світ», також він неодноразово брав участь в ролі експерта в «Битві екстрасенсів». На який експеримент пов'язаний з українськими політиками зважився чоловік і якими шокуючими виявилися результати, дізнавалася редакція Корупція.Інфо.

Не так давно Сараула створив свій власний канал на популярному відеохостингу під назвою youtube. Саме там він вирішив почати новий проект під назвою «Екстрасенсів.Нет». Чоловік заявляє, що готовий дати шанс всім українцям, щоб ті довели свої здібності.

Популярне: Вже схвалено Кабміном: В українців будуть забирати водійські права, дізнайтесь подробиці

За його словами, така ідея йому прийшла в голову після величезної критики передачі «Битва екстрасенсів», яку звинувачували в необ'єктивності. Його ж проект не влаштовує з відбору та перевірки людей шоу, а надає реальні експерименти, на які відразу можна отримати конкретну відповідь. Найпростіше завдання – правильно вгадати колір, зображений на перевернутому листку. Але, на жаль, далеко не всі погоджуються перевіряти свої здібності в таких жорстких умовах.

В рамках проекту, Валерій зважився ще на один експеримент. У зв'язку з наближенням виборів Президента України, Сараула вирішив зробити прогноз, але не сам і не за допомогою екстрасенсів, а завдяки людській інтуїції. Прямо біля будівлі Верховної Ради, чоловік встановив стіл, на який виклав 10 фотографій відомих політиків в перевернутому вигляді і розворушив їх так, щоб ніхто не знав, де чий знімок знаходиться.

Серед кандидатів в Президенти, він виділив найбільш очевидних і прогнозованих, всього 8 осіб. Ними виявилися: Петро Порошенко, Юрій Бойко, Володимир Гройман, Віталій Кличко, Володимир Парасюк, Олег Ляшко, Надія Савченко та Юлія Тимошенко. До кандидатів Сараула для чистоти експерименту додав ще два порожні папірці, так звані «сліпі конячки».

"Це проект «Екстрасенсів. Нет» ніякої політики. Сліпе голосування народу України на виборах 2019 року, яке відбудеться саме зараз. Так зване інтуїтивне голосування. Люди, які навіть не знали, чиї портрети тут знаходяться, зроблять свій вибір."

Валерій просидів на площі більше 6 годин з обіду до самого вечора, голосувати запрошувалися люди, які дійсно хотіли спробувати взяти участь у проекті, насильно нікого не змушували. Всього свій вибір зробили 92 людини.

«Людина підходить і ось вона відчуває, що їй хочеться покласти кришечку до "виборчого бюлетеня" , вона залишає. У кого буде більше кришечок той і переможе. Ми побачимо, кого насправді людська інтуїція вибере Президентом України. Попереджаю, це експеримент не проплачений жодною політичною партією України», – заявляв сам Сараула.

Результати експерименту вразили всіх присутніх.

  • На останньому місці з результатом всього 7 голосів виявилася Юлія Тимошенко.
  • На п'ятому місці, набравши 8 голосів закріпилася Надія Савченко.
  • Четверте місце розділили стразу 3 кандидата: Петро Порошенко, Володимир Парасюк і Олег Ляшко.
  • На третє місце з результатом 10 голосів вирвалися Юрій Бойко, Віталій Кличко.
  • Друге місце з результатом в 13 голос зайняв прем'єр-міністр України Владмир Гройсман
  • Але ось на першому місці «сліпа конячка», порожній листочок набрав аж 14 голосів.

Сараула заявив, що Президентом України стане людина, яка ще не відома в політичних колах.

Президентом України буде людина, яка ще не відома широко, яка десь займається чимось. За це проголосували громадяни України, віддавши 14 голосів. Виграла сліпа конячка. Можливо це відома людина, але ще не настільки в політиці. Її розрекламують прямо перед виборами.

До речі нагадаємо, що таке пророцтво має повне право на існування, адже багато експертів заявляють про те, що Президентом України може стати людина абсолютно не пов'язана з політикою. Найгучнішими кандидатами називають лідера «Океану Ельзи» Святослава Вакарчука та відомого коміка Володимира Зеленського.

Чи виявиться пророцтво вірним – дізнаємося в 2019 році.