На Придніпровському напрямку готується прорив до міста Олешки. Принаймні, до нього активно готуються окупанти. Вороже угруповання на цьому напрямку настільки виснажене, що вище військове командування РФ було змушене перекинути туди додаткові сили, які, однак, найімовірніше тільки поповнять статистику втрат ворога.

Про це заявив військовий оглядач Костянтин Машовець.

Зокрема, він підкреслив, що артилерійську підтримку тактичної групи противника, яка діє по напрямку на с. Кринки, окрім штатних арт-підрозділів, забезпечують вогневі підрозділи.

«Окрім того, варто зазначити, що командування противника «Днепр», очевидно, ВЖЕ задіяло у перший лінії головні сили мотострілецької дивізії та один танковий батальйон. До того ж, станом на зараз підрозділи окупантів розгорнулись у західній частині м. Олешки (очевидно, командування противника вбачає певну загрозу в діях передових підрозділів ЗСУ з боку проток Конка та Чайка)», — пише експерт.

Та додає, що противник задіяв підрозділи і північніше с.Підстепне, по напрямку на сонячну електростанцію, явно з метою добитися розблокування прибережної дороги Олешки — Нова Каховка на цьому відтинку.

Також, щодо поточної ситуації на Придніпровському напрямку, то противник протягом останніх 3-х діб здійснив 5 спроб атакувати та вести штурмові дії на різних ділянках — в основному в районі с.Кринки.

Також фіксувались спроби дрібних піхотних груп противника відтіснити передові підрозділи ЗСУ від прибережної дороги та просунутись по напрямку с.Пойма — залізничний міст через протоку Конка.