Як не дивно, проросійські сили досі є в Україні.

Кремль продовжує в Україні операцію «Майдан-3», і вона просувається.

Одним із пунктів даної операції є розхитування ситуації в країні про нелегітимність президента.

Загалом, зараз активно розвивається думка серед проросійських сил, які діють в Україні, що Володимир Зеленський вже давно втратив свою легітимність — начебто в найближчому майбутньому очільник держави вийде зі зверненням, що йде геть.

Про це сказав очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв’ю News Україна.

На запитання журналіста, яким чином операція просувається, Буданов відповів: «Це питання, яке вже стосується державної таємниці. Вибачте, більше, ніж те, що було сказано, я вже не можу розповісти. Але ще раз вам кажу: росіяни над цим працюють».

За його словами, проросійські сили досі є в Україні, однак вони чітко не показують проросійську позицію.

«Вони чітко розуміють, що суто проросійські сили зараз не зможуть функціонувати. Тому вони камуфлюють це під різного роду діяльність, під різні питання соціальної напруженості. І це не буде виглядати, воно не має виглядати як якась проросійська позиція. Ні. Абсолютно ні», — пояснив очільник ГУР.

Окрім цього, Кирило Буданов прокоментував фейки росіян про своє вбивство.

Так, на запитання журналіста про те, чи читає Буданов періодично новини російських Телеграм-каналів про своє “вбивство” і як на це реагує, він відповів: “Ні, мені вчора сказали, що нещодавно вкинули, що мене вбили десь під Харківщиною. Як я можу на це реагувати? Мені бабуся у свій час казала: “Коли кажуть постійно, що хтось вмер — то та людина буде довго жити”. Ну, значить, так і буде зі мною”.

“Вони мене позавчора, як то кажуть, знову “вбили”. А я сиджу зараз перед вами. Варіанти, що я голограма, думаю, ми з вами все ж таки відкидаємо”, — додав головний розвідник України.