У містах Росії відбуваються антивоєнні акції, на яких масово затримують мітингувальників, про це повідомляє Meduza у  Telegram.

За повідомленнями користувачів соцмереж, на Манежній площі чергують понад 20 автобусів поліції. Поліцейські вибірково перевіряють у перехожих документи та вміст сумок. Червону площу закрито на вхід.

За останніми даними, затримано вже понад тисячу людей у 29 містах. Наразі затримано більше 2 тисяч осіб в 44 містах РФ. Найбільше затриманих у Москві – майже 500 осіб, Новосибірську – 279, Санкт-Петербурзі – 267, Єкатеринбурзі – 206 осіб.

Зокрема, у Єкатеренбурзі російська поліція валить людей на землю та б’є ногами. 

У Хабаровську люди стали живим ланцюгом і спробували влаштувати ходу, після чого поліція почала затримання. В Іркутську присутні пішли маршем з піснею “Нехай завжди буде сонце”, після чого почалися затримання. В одному тільки Новосибірську поліція затримала майже 260 осіб, у тому числі журналістів. Повідомляється також про протестні акції та пікети в Томську, Пермі, Єкатеринбурзі та багатьох інших містах. 

Раніше  2 березня у деяких містах силовики РФ так само жорстоко затримували учасників мітингів та протестів проти російської збройної агресії проти України.

6 березня — 11 день  повномасштабної війни з Росією, яка почалася з її вторгнення в Україну 24 лютого. Напередодні окупанти зірвали евакуацію населення з Маріуполя, міжнародна організація Лікарі без кордонів оцінює гуманітарну ситуацію там як «катастрофічну».

Бункерний Дід та його оточення були настільки переконані у швидкому зламі України, що в організації “спецоперації” не турбувалися взагалі про жодні “політичні” фактори, розраховуючи суто на грубу силу. Судячи з останніх тілорухів, вони збагнули хибність цього підходу, і почалися політичні ігри. Дістали з шухляди опудало Януковича, випустили на люди Азірова, почали вигадувати масу надзвичайно цікавих історій… Але пізно. Не можна спершу починати відвертий геноцид, а потім починати загравати з жертвою. Ще й у такий мега-дебільний спосіб, – про це повідомляє Петро Олещук у Facebook.