Колишній депутат Держдуми Росії, Віктор Алксніс, стверджує, що Росія, як він вважає, була обманом втягнута у війну проти України. Він жаліється, що на момент вторгнення Кремль не усвідомлював масштабів спротиву українського народу.

Про це колишній Z-полковник, відверто повідомив у своєму каналі в Telegram.

Своєю заявою, він чітко натякає всім ще відносно розумним росіянам капітулювати. І саме головне, зробити це не очікувано для Путіна, за його спиною

» У лютому 2022 року ми в черговий раз стали жертвами ідеологічних догм, які не мають жодного відношення до реальної дійсності. Міф про «триєдиний російський народ» і заперечення існування реальної української нації призвів до того, що керівництво РФ очікувало зустрічей колон російської армії». .) з квітами та під музику… І це призвело до того, що триденний марш на Київ закінчився провалом і ми вмилися кров’ю ”, — написав Алксніс.

Він зауважив, що українці, «не жаліючи крові та життя», борються проти Росії, відмовляючись здаватися в полон і переходити на бік агресора.

Згадавши похід Росії на Київ у 2022 році, він визначив його як «катастрофу» і закликав росіян готуватися до важких втрат та нових поразок.

» Продовжуватимемо вмиватися кров’ю «, — констатував Алксніс.

Раніше колишній полковник Алксніс розповів, якою загрозою є для Росії атаки українських дронів.

Несподівані пошкодження російської техніки не викликали тривогу у Алксніса. За його словами, РФ програє в цій ситуації незалежно від того, чи вдається перехопити безпілотники, чи ні.

» Ситуація в цілому вселяє серйозну тривогу. Судячи з усього, можливості ЗСУ спрямовувати на одну мету десятки важких БПЛА різко зросли і до інформації про те, що в 2024 році на озброєння ЗСУ надійде ОДИН МІЛЬЙОН БПЛА, слід ставитися серйозно «, — написав Z- полковник.

Він зауважив, що для перехоплення навіть одного українського дрона Російська Федерація змушена витрачати як мінімум одну зенітну ракету, вартість якої у десятки разів перевищує вартість безпілотного літального апарату.