Тільки зараз стало відомо, що суд у справі Савченко, щодо термінів ознайомлення з матеріалами справами перенесено на п'ятницю, 21 вересня. Прокурори домагаються обмеження термінів ознайомлення із матеріалами справи народним депутатом, Надією Савченко і її адвокатами, до 25 КАЛЕНДАРНИХ днів. Минулого засідання адвокати просто бойкотували суд.

І поки всі спостерігають за скандальною справою зі сторінок та екранів ЗМІ. Надія Савченко продовжує активно вести свою сторінку в соцальній мережі. Щодня роблячи там нову заяву і критикуючи чинну владу та опозицію. Окрім того Надія Савченко бачить власний політичний курс та напрямок.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Цього разу критики зі сторони нардепки піддався і Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Наводимо слова Надії Савченко:

Матіос – маленький Гітлер.
Не знаходите схожості ?!.
Хворобливе бажання мати в своїх руках монополію держави на силу, це слабке місце пана Матіоса. В нього аж трусяться і оченята блищать, як в маленького тирана, коли він публічно виступає і говорить про владу над людьми і над суспільством. Нашим з вами, українським суспільством! 

Матіос дуже хоче зайняти посаду голови ДБР і мріє відновити в Україні в 21 ст. часи ЧК і НКВД сталінського тоталітарного режиму із необмеженою владою у власних руках!

Проте мушу вам нагадати пане Матіосе, що якщо ви так хотіли порядку в державі то нічого було ламати правове поле в країні дориваючись до влади на крові Майдану і заробляючи гроші на війні!

Пан Матіос працює ще тими старими методами царської охранки імперської росії і тою школою КГБ, коли на кожного, особливо політика чи високопосадовця, чиновника, в нього є секретна папочка…

Мушу попередити вас, пане Труба, будьте пильні! Бо Матіос це та людина, яка заради ласої посади готова не тільки ніжку стільця конкуренту підпиляти, а і голову відрізати в разі потреби…
Впевнена, що кожному розумному українцю це очевидно.
P.S. В страшні часи живемо, побратими, в страшні часи.

Коментатори підтримують Савченко зазначаючи та підкреслючи у своїх словах всі недоліки чинної влади.