У мережі з’явилося відео, як, ймовірно, на одному з ринків тимчасово окупованого Маріуполя між жителями розгорілася суперечка.

Чоловік, якого приховано знімали колаборанти, заявив, що підтримує Збройні сили України. Також він висловив надію, що невдовзі Маріуполь повернеться до України.

“Коли буде тут Україна – куди ж ви підете?”, – запитав чоловік у зрадників, на що вони відповіли “України тут не буде”.

Чоловік одразу ж заперечив: “Україна тут буде, згадаєте мої слова! Чого ж вас тягнев в цю росію, я не зрозумію”.

Також поплічники окупантів запитали, чому ж українець не на фронті, на те він відповів: “Якби мені було 33 роки, я стояв би з автоматом і очищав землю від окупантів”.

“Як же я ненавиджу цих безтолкових колаборантів, вони гірші за окупантів, ті народилися в жахливих умовах, а ці туди рвуться, просто немає слів. Чоловікові цьому респект, сподіваюся буде живий здоровий і скоро побачимось”, – написав у своєму телеграм-каналі український журналіст Володимир Золкін.

Тим часом під відео українці активно почали писати свої коментарі:

“Шкода діда, йому після таких слів мирно жити не дадуть якщо взагалі жити дадуть”,

“Справжній Українець! Дай бог йому здоров’я! Маріуполь – це Україна!”,

“Бережи його Бог, адже і справді скоро закінчиться ця окупація Маріуполя. Маріуполь це Україна!”, – пише народ в коментарях.

Віримо в ЗСУ та підтримуємо їх! Всі наші території обов’язково будуть повернені! Перемога за нами! Слава Україні! Слава Героям!