Як розповів мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону, в ніч проти 11 квітня на окупованій частині Запоріжжя лунали аж 6 потужних вибухів.

Федоров пояснив, що і Токмак, і Мелітополь – ворог обрав, як логістичні центри. І оскільки, на території цих двох міст розташовано основну військову міць ворога на території Запорізької області, – тут постійно щось стається.

В Токмаку цієї ночі дійсно були вибухи – у тих місцях, де ворог концертував своє військове озброєння та свої склади з боєприпасами. Вибухи пролунали у передмісті Токмака – окупанти палили там, де не потрібно, тож тепер там цього ворожого угрупування просто немає,– зазначив Іван Федоров.

Мер також додав, що це не останнє таке угрупування. Та зазначив, що наслідки цієї бавовни – “мінус” десятки загарбників та десятки одиниць військової техніки.

Тим часом у неділю, 9 квітня, трапились декілька вибухів біля тимчасово окупованого Токмака Запорізької області. Відомо про 6 “бавовн”.

“Шість гучних вибухів в районі тимчасово окупованого Токмака. Наша верба кацапів б’є”, – написав мер Мелітополя Іван Федоров

До речі, не Токмаком єдиним. За останні два тижні вибухи в тимчасово окупованому Мелітополі стали звучати частіше. Після цих “бавовн” було знищено 15 військових угруповань ворога, а окупанти почали замінювати місцевих колаборантів на приїжджих із РФ.