Підозрювані в у підготовці терактів у Верховній Раді та урядовому кварталі Києва Володимир Рубан та Надія Савченко намагатимуться довести свою справу до абсурду.

Про це в ефірі популярної телепеограми розповів головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

“Моє глибоке особистісне переконання, що і підозрюваний Рубан, і підозрювана Савченко будуть робити максимум з того, щоб отримати публічний майданчик для критики – нищівної, неправдивої та абсолютно необґрунтованої в багатьох моментах – влади, до політичних закликів і перетворення судового процесу в абсурд. Таких абсурдів зараз у нас під час судових слухань багато відбувається”, – сказав головний військовий прокурор.

Він також додав, що захисник Рубана звернувся до генерального прокурора у день закінчення розслідування з такою тезою: прошу розглянути можливість обговорення укладення угоди з моїм підзахисним у справі такій-то і такій-то.

“За кодексом написано, що правом на укладення угоди користується не адвокат, а виключно підозрювана особа”,- наголосив Матіос.

А угоду зі слідством про визнання своєї винуватості і наданню свідчень можна укласти до видалення суду у нарадчу кімнату.

“Будь ласка, якщо ти хотів – укладай. Але заяву Рубан не писав. Це була тільки форма для неможливості нами закінчення розслідування. Чим довше розслідування, тим ближче політичний процес”, – підкреслив прокурор.

Як зазначає Матіос, Прокурори мають достатньо доказів у справі народного депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту в центрі Києва.

"Я переконаний – і сам знайомився з матеріалами кримінального провадження – у достатності доказів, які зібрало слідство", – сказав Матіос.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Він попросив продемонструвати відеоролик, на якому зображене озброєння, яке нібито мало бути застосоване Савченко.

"Гранати, автомати, кулемети крупнокаліберні, міномети – усі повинні були бути застосовані в центрі столиці, де в зоні ураження було б 217 будинків із загальною кількістю народу до 50 тисяч", – зазначив головний військовий прокурор.