Екс-співачка Анастасія Приходько, котра не так давно заявила про намір приєднатися до лав "Батьківщини", прокоментувала можливу кандидатуру Володимира Зеленського на майбутніх виборах президента.

Вона запевнила, що не бачить його на цьому посту. Зачепила Приходько і Вакарчука:

"Як би шанобливо я не ставилася до Святослава Вакарчука — він один раз уже передумав", — заявила вона, відповідаючи на питання про те, чи може музикант стати президентом України.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Приходько зазначила, що якщо до другого туру президентських виборів вийдуть Вакарчук і Зеленський — вона не голосуватиме.

"Зеленський — фантастичний гуморист. Напевно, дано Богом бути таким коміком. Але він же гуморист. Якось у мене не складається. У мене відразу "Слуга народу" перед очима. У нас тоді Кошовий буде прем'єр-міністром. Хоча, у кожного з нас в душі і серці є те, що хочеться віддати", —підсумувала Приходько.

Як відомо, у жовтні 2018 року українська співачка заявила про те, що йде зі сцени. Вона пояснила це тим, що вона втомилася постійно чути, що вона – "не формат", що їй, як музиканту важко, коли вона майже не має підтримки, і її змушують стати схожою на всіх. Приходько принципово не захотіла підлаштовуватися.