Начальник служби зі зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо заявив, що росіян розбили на трьох напрямках — генерал ЗСУ поділився деталями про наступ на Мелітополь. 

Не секрет, що ЗСУ націлилися на Бахмут і Мелітополь – йдуть вперед і захоплюють нові рубежі.

Не раз зазначалося, що «клин» між Новопрокопівкою і Вербовим у Запорізькій області росіяни не зможуть довго стримувати — і його «прорве» у напрямку Токмака, що в комбінації з розвитком подій на лівому березі змусить окупантів відходити ближче до Мелітополя.

Тим часом росіяни будуть продовжувати намагатися розширити зону контролю в Донецькій області — будуть нові бої за Авдіївку, що, з іншого боку, виснажуватиме ресурс самих росіян.

Сили оборони України на Бахмутському напрямку знищили 48 одиниць ворожої техніки, а також відбили 11 російських атак біля Кліщіївки та Андріївки.

За словами Фітьо, протягом доби окупанти завдали 4 авіаудари і застосували 21 дрон на цьому напрямку. Про це він розповів в ефірі інформаційного телемарафону.

Водночас, сказав Фітьо, на Куп’янському напрямку сили оборони відбили 5 російських атак. Ворог завдав 16 авіаударів, здійснив 467 обстрілів та застосував 9 БПЛА.

«165 російських солдатів були ліквідовані і знищені 57 зразків військової техніки: 6 танків, 2 БТР, 5 БМП, 2 МТЛБ, 4 гармати. Вчора серйозних втрат зазнав ворог саме в техніці», — акцентував він.

Спікер повідомив, що стратегічних успіхів ні на Бахмутському, ні на Лимансько-Куп’янському напрямках російські загарбники не домоглися.

«Українські захисники мужньо тримають оборону і завдають російським окупантам великих втрат», — підсумував він.

Фітьо зазначив, що спостерігається тенденція до збільшення використання противником дронів-камікадзе, але російські війська керуються принципом «не якістю, а кількістю».

«Ворогом було нанесено 353 обстріли, але з усім тим знищено 203 окупанти на Бахмутському напрямку лише за минулу добу та 48 одиниць ворожої техніки, серед яких 4 танки, 3 БМП та 1 бойова машина», — додав він.