Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак та голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі провели відеозустріч-нараду з послами країн G7 та головою представництва Європейського Союзу в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Під час зустрічі обговорювалося питання “мінського процесу” і продовження співпраці з МВФ.

Андрій Єрмак зазначив, що Україна виконала всі зобов’язання, які взяла на себе для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Також Єрмак розповів послам про засідання ТКГ, яке відбулося напередодні за участю оновленого складу української делегації.

Керівник Офісу Президента наголосив, що українська влада має намір впевнено рухатися шляхом реформ.

Тим часом Міхеїл Саакашвілі, який також був присутній на зустрічі, розповів послам G7 та ЄС про плани Національної ради щодо реформ. Зокрема, глава держави поставив завдання удосконалення податкового законодавства, продовження дерегуляції та завершення реформи митниці. Крім того, серед завдань – координація співпраці з міжнародними організаціями.

Голова Виконавчого комітету реформ зазначив, що незабаром відбудуться консультації з провідними бізнес-асоціаціями України та буде напрацьована програма Національної ради реформ, яку представлять на затвердження президенту.

Нагадаємо, що Саакашвілі зробив важливу заяву про “свою” програму реформ.