За матеріалами Державного бюро розслідувань перед судом з’являться керівники обласного та районного Територіальних Центрів Комплектування та Соціальної Підтримки на Рівненщині.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування відносно посадовців цих центрів, які вчинили фізичне насильство та знущання над своїм підлеглим. Обвинувальний акт стосовно двох посадовців було направлено до суду.

Літом 2023 року посадовці дізналися про плани водія стрілецької роти розкрити їхні порушення під час служби. Вони вирішили запобігти цьому, побивши чоловіка. Керівник обласного ТЦК бив особисто, а його колега знімав це на телефон. Під час «виховних заходів» використовувалася бита, і посадовці примушували потерпілого вибачатися.

Вилучено мобільні телефони, зокрема той, що належав потерпілому. У приміщенні керівника обласного ТЦК виявлено цю биту. Керівнику районного ТЦК і СП вилучено амфетамін та виявлено, що його підлеглий постачав наркотики за «службові привілеї». Тепер він визнав свою провину.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Розслідування розкрило факти незаконного збагачення керівника обласного ТЦК, оцінюваного у 52 мільйони гривень. Вилучено майно, включаючи вантажні автомобілі, земельні ділянки та недобудований готель у Карпатах, передані до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Керівник обласного ТЦК обвинувачується у насильстві, грабежі та набутті активів, вартість яких перевищує законні доходи. Керівника районного ТЦК обвинувачують у пособництві до насильства, незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин.

Обидва чиновники відсторонені від посад, а від початку розслідування їм обрано тримання під вартою. За вказаними статтями передбачено до 12 років позбавлення волі. Прокуратурою у сфері оборони західного регіону здійснюється процесуальне керівництво.