Ігор Гриньків у такий спосіб протестує проти самобуду в центрі міста

«Оголошую про безстрокову акцію голодування проти бездіяльності інспекції Держархбудконтролю, проти бездіяльності правоохоронних органів. Від сьогодні моє місце тут на площі», – написав Ігор Гриньків на своїй facebook-сторінці, передає Корупція.Інфо.

У відеозверненні мер Золочева додав, що він перебуватиме на площі щодня від ранку й до вечора, щоб стежити, аби тут не проводили незаконних робіт. І закликав мешканців міста приходити на площу, брати молотки і стукати в мури самобуду, «щоб, можливо, достукатися до совісті тих, хто чинить спробу захоплення нашої площі Вічевої».

Як повідомляв раніше Ігор Гриньків, всупереч рішенню Золочівського суду щодо заборони проводити «будь-які будівельні та підготовчі роботи», у центрі міста далі проводять незаконне будівництво. «Бездіяльність поліції втомила всіх. У вихідний день, 9 травня, злодії продовжують самочинно забудовувати центральну площу міста Золочева – Вічеву (М. Шашкевича). Численні звернення до Золочівського відділу поліції не дала жодного результату. Бездіяльність поліції втомила всіх», – писав мер Золочева 9 травня.

У коментарі «Львівській газеті» Ігор Гриньків пояснив, що йдеться про ділянку в центрі міста – на частині площі Вічевої та бульвару Сковороди, яку ще півтора роки тому  самовільно захопив один з підприємців.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

«Інспекція Держархбудконтролю після виїзду на місце запевняє, що не може встановити, хто проводить роботи. Є заборона суду на ведення будівельних робіт. Але попри це роботи тривають.  Тому я не знаю, як інакше зупинити це шахрайство і беззаконня. Люди приносять молотки і не виключено, що ми розберемо цей самобуд власними силами», – заявив Ігор Гриньків.