Українців чекають значні зміни при виході на заслужену пенсію

Зокрема, працюючі громадяни зможуть йти на пенсію вже в 50 років.

Так, Кабінет міністрів України прийняв постанову, в якому пояснюється, хто потрапляє в списки професій, зайнятість в яких дає право на вихід на пенсію на пільгових умовах, тобто набагато раніше, ніж виходять інші громадяни.

Тепер завдяки згаданої постанови можна буде оптимізувати списки професій і робіт, які дають право українцю, який пропрацював на певних посадах, скористатися пільгами і піти на пенсію в 50 років.

Повідомляється, що до таких щасливчиків можна віднести три категорії працівників. А саме тих, хто трудився на виробництві чорної металургії, коксу і кольорових металів.

Для того, щоб працівник пішов на заслужений пільговий відпочинок за віком, йому необхідно мати потрібну кількість років стажу – для жінок це 20 років, для чоловіків 25.

Як ми писали раніше, тільки одна група українців, які вийшли на пенсію, можуть розраховувати на рекордний розмір виплат.

Після того, як в березні підвищили пенсії, середня пенсія в Україні склала трохи більше, ніж 3 тисячі гривень. Але однієї категорії людей вдається отримувати набагато більше.