Ситуація на півдні вирішуватиметься найближчим часом – у росіян немає сил, щоб зробити більше одного ривка.

Війська Росії мають намір зібрати останні боєздатні сили, щоб спробувати перехопити ініціативу у ЗСУ на півдні України. Вони перекидають великі сили на південний фронт і готуються до наступу на Миколаївському та Запорізькому напрямках. Українська армія знає про плани окупантів і прийме бій. У загарбників немає сил, щоб зробити більше одного ривка, тому ситуація вирішиться найближчим часом. Про це заявив військовий експерт Сергій Кузан.

В одному з ефірів він розповів про те, що плани росіян вказують на їх спроби переламати ситуацію на південному фронті на свою користь.

“По всьому півдню, я думаю, ми ще будемо спостерігати спроби російського наступу, тому що перекидаються великі підрозділи десантних військ. Десь приблизно 14 БТГ, тобто це 8,5 тисяч саме десантних військ, і буде доведено до 10-11 (тисяч)”, – повідомив Кузан.

Згідно з його прогнозом, на сили оборони України, яким відомо про плани ворога, очікують великі бої з військами РФ. Противник перекидає свої сили і на Запорізькому напрямку, оскільки бачить, що втрачає ініціативу.

“Нас ще чекають великі бої, але нашому командуванню відомі ці плани противника, і ЗСУ готуються прийняти ворога. А на Запорізькому напрямку, крім того, перекидають додаткові танкові підрозділи, тому що на півночі росіяни бачать, що інакше вони втрачають ініціативу”, – сказав експерт.

Також він додав, що у ЗС РФ немає сил, більше ніж на один ривок, тому розв’язку ситуації на півдні можна буде очікувати вже найближчим часом.