Керівниця партії, Олена Шуляк, розкрила імена депутатів, які повернулися з «групи Разумкова» до «Слуги народу». Шуляк висловила подяку колегам за повернення, але визнала, що відносини залишаються напруженими.

«От у нас були певні «зрадницькі» речі, коли відкололася частина депутатів, яка сформувала так звану «групу Разумкова». Але за період повномасштабного вторгнення частина з них вже до нас повернулася. Ми вдячні за це колегам, але, мені здається, все одно холод у відносинах залишається…», – визначила Шуляк.

Вона також зазначила, що серед депутатів, які повернулися, точно є Дмитро Гурін та Костянтин Касай.

Раніше повідомили, що ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков утворив у парламенті міжфракційне об’єднання «Розумна політика», до якого увійшли депутати з різних фракцій, включаючи «Слугу народу».

У «групі Разумкова» знаходилися деякі депутати від «Слуги народу», такі як Людмила Буймістер, Володимир Козак, Василь Мокан, Роман Соха, Неллі Яковлєва, Оксана Дмитрієва, Валерій Божик, Дмитро Микиша, Артем Дмитрук, Ольга Саладуха, Олег Воронько, Олександр Бакумов, Ольга Коваль, Дарʼя Володіна, Михайло Новіков, Роман Бабій, Аліна Загоруйко, Костянтин Касай, Дмитро Гурін, Євген Петруняк, Іван Юнаков, Михайло Крячко.

До слова, нардеп та ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков зареєстрував альтернативний законопроєкт щодо мобілізації. Документ у понеділок, 8 січня одержано парламентом. «Він суттєво покращує те, що подали в Уряді, прибирає найгірші його норми, а також додає ті важливі ідеї, про які нам регулярно говорять захисники», – повідомив депутат.