Стало відомо, яка зарплата у голови “Укрзалізниці” Євгена Кравцова. Дані опублікував блогер Михайло Шнайдер.

Як відомо, Володимир Зеленський доручив підготувати план реструктуризації “Укрзалізниці”.

“А це Женя. Він поки ще глава, тієї самої” Укрзалізниці “. Чи не так давно, були опубліковані свіжі дані про розмір його заробітної плати”, – пише блогер.

Він звернув увагу на нереальну зарплату чиновника.

“Наш” Герой “щомісяця отримує … 570 тисяч гривень. Тільки вдумайтеся в цю просто фантастичну цифру. Щомісяця, цей хлопець отримує стільки, скільки простий Український пенсіонер в кращому випадку отримає за тридцять років. Це реально не вкладається у мене в голові . Ну а найцікавіше полягає в тому, що по суті, ці гроші беруть з наших з вами кишень. Адже Женя, керівник саме державної компанії “, – обурився блогер.

“І це саме ми, оплачуємо його розкішне життя. Саме ми, оплачуємо його шикарні костюми за кілька тисяч доларів, туфлі зі страусиної шкіри і знамениті золоті Ґудзики. Справжня Фантасмагорія. В одній з найбідніших країн Європи … найбагатші Чиновники. Так бути не повинно. І я дуже сподіваюся, що наш новопризначений міністр інфраструктури, в самий найближчий час, виправить це прикре непорозуміння. І ми нарешті почнемо жити по совісті, а не за кланово-кумівським поняттям “, – закінчив він.

У коментарях користувачі мережі підтримали блогера:

“За ту укр.залізницю, що ми маємо-розстріл! Це злочин проти народу! А він народні гроші колекціонує і все розвалює. Забрати все награбоване і додати до пенсій!”, “Подивіться його історію, фахівець з виведення і відмиванні грошей, потім і був поставлений .. Завдання виконує “, – писали по постом.

Раніше журналіст Дар Грищенко поділився тим пеклом, яке чекало на нього і команду в одному з поїздів компанії.

«З десяток кореспондентів і один головний редактор їдуть з Херсона до Києва У АДУ. Укрзалізниця реально знущається. У купейному вагоні кондиціонер не працює. У проході в вагоні 35 градусів. Провідник жартує про те, що кондиціонер «буде сьогодні» і «трошки працює». Якщо закрити двері в купе по відчуттю температура підвищується до 40. З води тільки тепла газована вода. Якщо я не виживу – прошу в моїй смерті звинувачувати поїзд №298, 12 вагон », – поскаржився чоловік.

У коментарях миттєво відгукнулися українці, співчуваючі такого стану речей.