Олександр Корнієнко складе повноваження голови партії “Слуга народу”. Він визначився з кандидатурою на посаду наступного очільника партії. Про це повідомляє прес-служба партії.

Олександр Корнієнко, який склав повноваження голови партії “Слуга Народу”, щоб зосередитися на роботі в якості першого заступника спікера Верховної Ради України, пропонуватиме кандидатуру Олени Шуляк на посаду очільниці партії, повідомили у партії.

Олена Шуляк пройшла до парламенту за 13 номером у списку “Слуги народу”. Вона є заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

Була представницею уряду у Верховній Раді.

Нагадаємо, Олександр Корнієнко ухвалив рішення скласти повноваження голови політичної партії “Слуга Народу”. Це пов’язано із бажанням політика глибше зосередитися над реформою роботи парламенту на посаді першого віцеспікера.

Сам Корнієнко в коментарі Цензор.НЕТ сказав, що просто зрозумів, що не справиться з двома напрямками одночасно.

“Я хотів би сконцентруватися на роботі у Верховній Раді, продовженні парламентських реформ, на які мене делегувала партія, президент та український народ. Тому я ухвалив рішення звернутися до з’їзду політичної партії “Слуга народу” із заявою про складання повноважень голови політичної партії”, – пояснив Корнієнко.

Нагадаємо, 19 жовтня Корнієнка призначили першим віцеспікером Верховної Ради.