Якщо Міхеїл Саакашвілі в мабутньому знову стане президентом Грузії – ця країна буде чудовим союзником для України. Але в українській політиці Саакашвілі робити нічого.

Про це заявив лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький, відповідаючи на прохання львів’ян оцінити перспективи екс-глави Грузії в Україні.

“Це нагадує легку шизофренію. Як в людини може бути дві Батьківщини? Як до екс-президента Грузії – до Саакашвілі я ставлюсь прекрасно, як до громадянина України – з підозрою і здивуванням. Він же був Головнокомандувачем. Він хлопцям казав: “Вперед! Грузія варта того, щоб за неї померти!” Ну не можна ж за 4 роки сказати, що ти українець. Люди гинули, вірячи, що ти посилаєш їх за Грузію, що вона вища за життя. Тому, на мою думку, якщо Саакашвілі стане президентом Грузії – ця країна буде чудовим союзником для України. Але тут, окрім як туристу, йому робити нічого. Може відпочити в Одесі чи в Карпатах. Але він не може бути українським політиком”, – вважає Білецький.

Нагадаємо, раніше Білецький на зустрічі з молодю, зробив ще одну емоційну заявуу.

«У 2014 році деякі генерали розповідали, що не могли обороняти Крим, адже мали «усього-на-всього» кілька тисяч солдатів, які були згодні виконувати присягу, кілька сотень танків, декілька десятків літаків та вертольотів. У мене нічорта не було, коли я вийшов з в’язниці Януковича в лютому 2014-го. Перший бій з Моторолою у мене був в Харкові вже 5 березня 2014 року. Ми той бій виграли і Харків відстояли. І в нас все одно нічого не було. Коли ми в Маріуполь приїхали, у нас на 56 осіб було 4 стволи», – зазначив Білецький.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

За словами націоналіста, для того, щоб виграти вибори, не усім політикам потрібен олігарх.

«Веду до того, що іноді не обов’язково мати якогось «дядю». Треба мати натхнення і фанатичне бажання щось робити. Не дай Бог, усі українці вважатимуть, що для виграшу у президентських виборах потрібен якийсь олігарх. Кожен олігарх потім вимагатиме розрахунку за свою справу, а ми на таке не погодимось. І вам раджу викинути це з голови. Давайте ми один раз спробуємо без олігархів, може, і вдасться», – сказав Андрій Білецький.

Націоналіст також підкреслив, що треба відрізняти «політичні проекти» і «політичні партії».