Політик розраховує, що ГПУ почне розслідування і не спустить все на гальмах.

Екс-глава СБУ Валентин Наливайченко домігся, щоб суд зобов'язав Генеральну прокуратуру розслідувати офшори високопоставлених чиновників. Про це він написав у Facebook, надавши фото документів рішення суду, передає Корупція Інфо.

"Вдалося домогтися рішення суду, який зобов'язав Генеральну прокуратуру почати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності, в тому числі використання ними для цього офшорів", – пише Наливайченко.

За його словами, ГПУ рік уникала розслідування за представленими їй фактами причетності чиновників до офшорів.

"Тепер, згідно з прийнятим судом рішенням, ГПУ зобов'язана зареєструвати мою заяву і внести його до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення", – підкреслив він.

Наливайченко нагадав, що раніше вимагав від ГПУ почати розслідування причетності депутатів від БПП до діяльності зареєстрованої на британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd.

"Ми маємо на руках рішення суду, а перед ГПУ варто серйозний виклик і випробування: розслідувати і притягти до відповідальності владних корупціонерів, або спустити все на гальмах", – додав він.