Олександр Черненко висловив позитивну оцінку діяльності українських спецпризначенців у Чорному морі і висловив підтримку заходів, спрямованих на протидію «агентам в рясах» та іншим особам, вважаючи їх зрадниками.

Екснардеп і політолог Олександр Черненко висловив думку, що Служба безпеки України має найвищий рівень довіри серед правоохоронних органів завдяки численним досягненням, які вона продемонструвала протягом 2023 року. Він особливо оцінив досягнення підлеглих голови СБУ Василя Малюка у справі боротьби на Чорному морі.

«Перемогу на морі американський професор Тімоті Снайдер вважає головною для України в 2023 році. Здобута вона завдяки морським дронам СБУ. Західні фахівці наголошують, що ця розробка Служби змінила баланс сил на Чорному морі. Росія, яка вважала себе господарем в регіоні, зараз не контролює ситуацію і фактично вимушена була відвести значну частину флоту, а кораблі чф рф постійно злітають в повітря», — акцентує експерт.

Окремо політолог зупинився на успіхах Служби на фронті.

«Вартість російської техніки, яку знищили підрозділи СБУ (зокрема бійці центру спецоперацій «А») з початку війни – понад 2 мільярда доларів. У 2023-ому році тільки танків Служба знищила понад 500. Серед знищених – новітні Т-90 і Т-90М, вартість яких майже 5 млн доларів кожен», — підкреслює експерт.

Також Олександр Черненко висловив позитивний відгук щодо заходів, які Служба безпеки України проводить у боротьбі з «агентами в рясах» та іншими особами, які вважаються зрадниками.

«233 навідники зараз чекають судового вироку. 82 зрадники вже відбувають тривалі терміни ув’язнення. СБУ взялась за тему, якої держава уникала 30 років, і вичистила сітку «агентів в рясах». УПЦ (МП) – розгалужена мережа агентів, яку рф вибудовувала багато років. СБУ вперше за період незалежності почала системно викривати цю мережу. СБУ розслідує понад 70 кримінальних проваджень щодо священнослужителів УПЦ МП», — резюмує експерт.