Джерела телеграм-каналу “Резидент” повідомили нову інсайдерську інформацію. З неї випливає, що Президент наступного тижня проведе нараду з виплат медикам 300% за боротьбу з COVID-19.

За підсумками цієї нарад Глави ОДА можуть отримати догану, а може і звільнення. Зеленський засмучений слабкою роботоюГлав ОДА в період карантину COVID-19, а так же через погану комунікацію губернаторів з населенням в регіонах. З червня місяця всі Глави ОДА будуть відповідальні за результати роботи в своїх областях по проекту Велика Будівництво.

Ця інформація цілком може виявитися правдою, оскільки президент Зеленський під час прес-конференції, яка відбулася в середу, вже говорив про те, що незадоволений роботою деяких губернаторів.

Зеленський заявив про намір провести кадрові висновки щодо діяльності голів обласних державних адміністрацій (ОДА) після закінчення епідемії коронавірусу.

“Усі висновки по ним – після того, як ми закінчимо (вирішення питань щодо протидії COVID-19-ред)”, – сказав Зеленський в ході прес-конференції в Києві в середу.