Можливий наступник Путіна розповів, як Кремль планує анексувати захоплені українські території, та визнав, що керує процесом.

Перший заступник глави адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко, якого ЗМІ називають можливим наступником російського диктатора Володимира Путіна, визнав, що «працював над приєднанням територій» України.

Про це він пише у статті про «день Росії» для прокремлівського видання Известия. Матеріал незабаром було видалено, але він доступний у кеші Google.

У статті Кирієнко підтверджує, що країна-агресор планує анексувати захоплені та зруйновані військами РФ території, а він керує цим процесом.

«Росії довелося пережити драматичні зміни. І я, працюючи сьогодні над приєднанням нових територій до нашої Батьківщини, як ніхто інший, глибоко розумію: Маріуполь, Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Сімферополь та Севастополь це не просто назви», — пише він.

Також можливий наступник Путіна пише, що може гарантувати приєднання українських територій «сьогодні, завтра, через десять років». За його словами, на захоплених українських регіонах агресор хоче провести референдум про анексію, а Кремль цікавлять не лише «землі Донбасу, Новоросії та Тавриди». Також Кирієнко пише, що окуповані райони «Росія ніколи не залишить».

Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення російський президент став для світу ізгоєм та головним воєнним злочинцем.

Бізнес та багато членів уряду незадоволені тим, що диктатор розпочав війну, не подумавши про масштаби санкцій.

Російська еліта все більше незадоволена кремлівським диктатором Володимиром Путіним. Причому цієї позиції дотримуються і ті, хто виступає за продовження війни проти України, і ті, хто хоче миру.

Про це повідомляє “Медуза”.

За даними видання, за три місяці війни загальний настрій російських еліт встиг повністю змінитися кілька разів.

Трохи пізніше почалося “патріотичне піднесення” – у квітні багато хто у владі публічно закликав до війни до “переможного кінця”.

Зараз з початку вторгнення – в оцінках того, що відбувається, знову переважає песимізм.

Водночас у кремлі, як і раніше, не бачать реалістичного сценарію, за якого влада могла б закінчити бойові дії в Україні та зберегти свій рейтинг.