Солістка колективу «Лісапетний батальйон», який прославився після перемоги в талант-шоу, Наталя Фаліон важко переживає втрату близьких.

Яскрава успішна жінка пережила велике горе. Про це вона розповідає тільки зараз. У 2018 році за три місяці пішли з життя її найближчі – чоловік, а за ним і 36-річний син Віктор, який працював разом з матір’ю. Незважаючи на трагедію в родині, Наталя продовжувала виходити на сцену і створювати свято для глядачів.

«Я потроху плачу кожен день. Адже у мене помер син, молодий, 36 років. Ще року немає. У нього просто зупинилося серце, і ніхто не думав, що так може бути. Здоровий, понад 100 кілограмів ваги, веселий такий … І я, мама, не відчула. Тому на мить я дозволяю собі розслабитися, але потім розумію, що завжди на виду і не маю права розкисати», – зізналася Наталя Фаліон.

Артистка каже, що у неї є свої секрети, як пережити горе.

«Якщо вас спіткало велике горе – не замикайтеся у собі! Найкращі ліки – це коли ти між людьми, сама себе тримаєш в руках, коли ти не даєш собі раскиснуть, коли ти живеш!»- порадила артистка.