Співачка Анастасія Приходько залишиться у політиці, навіть якщо колишня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко програє на президентських виборах.

"Якщо Юлія Володимирівна і програє вибори, у чому я дуже сумніваюся, я все одно залишуся в політиці. Моя думка не зміниться, і рішення я приймала свідомо. Наша команда готова відстоювати права всіх українців на всіх рівнях, і ми не залежимо від стану і посад представників партії "Батьківщина", – сказала Приходько.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Співачку, окрім Тимошенко, кликали й інші політичні сили. Однак вона відмовилася називати, хто саме.

"На жаль, я не можу назвати імена та партії, з якими у мене був діалог. Думаю, що це буде не зовсім етично з мого боку. Можу сказати, що це як лідери парламентських фракцій і майбутні кандидати у президенти, так і представники нових партій і громадських рухів", – заявила Приходько.

Також співачка розповіла, що пройшла особисту співбесіду з Тимошенко.

"Але одна з причин, чому я вирішила приєднатися до команди Юлії Тимошенко, полягає в тому, що тільки вона в особистій бесіді бачила в мені не тільки співачку, а й людину зі своїми ідеями про зміну соціальної політики в Україні. Тому саме разом з партією "Батьківщина" я сподіваюся реалізувати наші напрацювання в цій галузі", – зауважила вона.

До речі, Приходько вже розпочала свою діяльність. 30-го жовтня вона виступала на Форумі з Нацбезпеки України.

"Я акцентувала свою увагу саме на людиноцентричності і зміні законодавчого поля в цьому напрямку", – повідомила Настя.

На запитання, як до її рішення поставилися рідні та близькі, Приходько сказала:

"Вони повністю підтримують мене, і ми не один місяць говорили про те, що одна справа допомагати як волонтер, і це напевно найважливіше, що може бути для кожного з нас. Але зовсім інша – допомагати на законодавчому рівні. Мої рідні згодні зі мною в цьому питанні".

Нагадаємо, три роки тому Приходько мала шанс потрапити до політики з партієї Олега Ляшка, але вчасно відмовилася. 

"Я могла увійти в одну з партій, але який сенс, якщо у мене не буде права голосу? Давно думала про те, що, якщо не буду співати, піду в політику. Але для того, щоб, як кажуть, не бути в капюшоні, потрібна вища освіта, якої у мене немає. А щоб свою партію створити, потрібно мати не менше $ 5 мільйонів", – зазначила співачка.