Український уряд, незважаючи на чутки, не планує підвищувати вартість комунальних послуг. Одночасно з цим Кабмін зараз підраховує втрати наслідків епідемії коронавірусу і готує програми виходу з економічної кризи.

Про заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ході селекторної наради під головуванням президента Володимира Зеленського, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Уряд, за словами Шмигаль, обговорює рефінансування бізнесу і допомогу по безробіттю. Наступного тижня Кабмін готується представити і інші економічні програми. Президент Зеленський же вважає, що Україні потрібно більше економічних рішень щодо виходу з епідемії.

“Зараз така стадія виходу з епідемії Covid-19 з карантину, коли люди чекають розуміння і підтримки від держави. Україні потрібно більше економічних рішень при виході з епідемії. Незважаючи на те, що відбувається в світі, нам потрібно якомога швидше створити нові економічні програми допомоги “, – сказав Зеленський.

Крім того, в ході наради Денис Шмигаль заявив, що, незважаючи на чутки, комунальні платежі в Україні не будуть зростати. Також він зазначив, що вже майже тиждень держава знаходиться на так званому плато: щоденна кількість тих, хто одужав від коронавірусу, дорівнює кількості інфікованих.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що працює з міжнародними експертами над удосконаленням другого етапу медичної реформи для розробки достатнього фінансування лікарень і медиків в період виходу з кризи, а з наступного року – переходу на нову, покращену систему медицини, яка забезпечить роботу медустанов і фахівців.