Скандальний олігарх Ігор Коломойський, у якого склалися непрості відносини з п’ятим президентом України Петром Порошенко, після виборів зустрічався зі своїм візаві.

Про це Коломойський сказав в інтерв’ю «Цензор.нет».

За його словами, це було один раз – звичайна приватна зустріч в Києві. Проходила вона в приватному будинку (бізнесмен не уточнив, де саме).

Ініціатива про зустріч виходила від третьої особи. Обидва опоненти не заперечували такої розмови.

«Ми з ним ні про що не домовлялися … Ми просто поговорили. Про життя. Шанобливо. Як він себе почуває в ролі не президента, наприклад, які у нього відчуття. Нормально. Звикає. Звичайно, скажімо, в останні роки його правління, у нас були не сильно сонячні відносини … », – зазначив Коломойський.

Олігарх також спростував висловлювання кореспондента про те, що Порошенко нібито влаштовуючи гонки на нього, тепер намагався домовитися «про ненапад на якихось умовах».

«Не було ж гонків. Не було проти мене висунуто ніяких звинувачень, не було підозр. Так, були фактові кримінальні справи. Нічого особистого. Вже вибори закінчилися. Після цього ви бачили, щоб він щось погане сказав? Після 21 квітня? », – уточнив бізнесмен, додавши, що його добрі слова на адресу Порошенка – “це безкоштовно, це комплімент”.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський, повернувшись в Україну, заявив, що протягом найближчих п’яти років не стане купувати в країні ніякі підприємств, “не буде відбирати і віднімати ніякі активи».